סיפור אהבה לשוקולד

דור שלישי למשפחת שוקלטיירים

השוקולטיירית קרינה צ’פלינסקי, דור שלישי למשפחת שוקלטיירים מארגנטינה. עלתה לישראל עם חזון להמשיך 100 שנות מסורת משפחתית של יצור שוקולד פרימיום בעבודת יד.
קצת לפני יותר ממאה שנה, לאחר מלחמת העולם הראשונה, סבא של קרינה ברח מאירופה והגיע לארגנטינה, שם המשיך במקצועו ופתח מפעל שוקולד ביתי קטן, אשר עם השנים התפתח וגדל.

אבא של קרינה המשיך לפתח את העסק המשפחתי, עד למפעל אשר העסיק יותר ממאה עובדים. הם לא זנחו את שיטות היצור הידניות, אשר הסבא הביא מאירופה.

בתור ילדה בילתה קרינה שעות ארוכות במפעל המשפחתי ואביה עם הזמן חשף בפניה את הסודות הכי כמוסים של עולם השוקולד.

קרינה תמיד הייתה סקרנית ושאפה למצוינות וחדשנות, דבר שהביאה ללימודי תואר בכימיה ותזונה קלינית.
בשנת 2006 פתחה קרינה עם בעלה בוטיק שוקולד קטן. עם השנים הפך החלום של קרינה ל- DE KARINA, חברה חדשנית ויצירתית המוערכת כאחת מיצרניות שוקולד הבוטיק הטובות בישראל.
שילוב בין שיטות עבודה מסורתיות לידע מודרני ועדכנות מחקרית הופך את מוצרי הפרימיום של DE KARINA להנאה שוקולדית מיוחדת במינה, מהאריזה ועד לטעימה. טעמים ומרקמים, ניגודים ושילובים, חוויה לכל החושים.

כשר למהדרין – חלב ישראל

תעודת כשרות מהדרין חלבי, פרווה – מועצה דתית אזורית רמת הגולן

כשרות בד"צ מטעם איגוד הרבנים בראשות הרב אשר יעקב ווסטהיים.

מרכז המבקרים

במרכז המבקרים סיורים מודרכים ליחידים ולקבוצות, סדנאות שוקולד לילדים, סדנאות שוקולד למבוגרים, סדנאות VIP, סדנאות לארגונים וחברות, סדנאות גיבוש, סדנאות ימי הולדת וסדנאות למנהלים.

חנות השוקולד

בחנות ניתן להזמין את מגוון השוקולדים שלנו במשלוח עד הבית… שוקולד לנשנוש, פרלינים לאירועים מיוחדים, לרגל חג שמתקרב או רק כי בא לכם משהו מתוק.

קבלו קופון לרכישה ראשונה באתר

החשבון שלי